صفحه نخست » مطالب
چک لیست قبل از سفارش سایت
طراحی سایت

چک لیست قبل از سفارش سایت

وقتی بحث از طراحی سایت یا نرم افزار می شود همه علاقمند هستند یک سایت با بخش ها و قابلیت های مختلف داشته باشند. اما قبل از اینکه به فکر راه اندازی بخش های زیاد باشیم باید بدونیم که آیا ما آمادگی آن ها را داریم؟ در این مقاله می خواهیم با چک لیست قبل از درخواست طراحی سایت آشنا شویم.

خدمات

آشنایی با خدمات تولید موشن گرافیک

موشن گرافیک ها قسمت های از انیمیشن و تصاویر هستند که با هدف ارائه یک مطلب ساخته می شوند و یکی از بهترین راه های انتقال مطالب هستند.

خدمات

آشنایی با خدمات تولید محتوا

بعد از اینکه سایت شما راه اندازی شد تازه کار شما شروع می شود. محتوای سایت هستند که ارزش سایت را تعیین می کنند و به بازدید کنندگان و موتورهای جستجو سایت شما را معرفی می کنند.

خدمات

آشنایی با هاست و دامنه

برای داشتن یک وبسایت نیاز هست که اطلاعات سایت خود را در فضایی از اینترنت در دسترس عموم بگذارید و برای آدرس دهی به آن نیاز به اجاره یک نام دارید. با ما همراه باشید تا با آن بیشتر آشنا شوید.

خدمات

آشنایی با خدمات طراحی نرم افزار

هنوز هم ویندوز یکی از پر استفاده ترین سیستم عامل های دنیاست و همه نرم افزارهایی که لازم دارید قبلاً طراحی نشده است پس تولید نرم افزار تحت این بستر همچنان از اهمیت بالایی برخوردار است.

طراحی وب اپلیکیشن
خدمات

آشنایی با خدمات طراحی وب اپلیکیشن

وب اپلیکیشن یا برنامه های کاربردی تحت وب به برنامه هایی گفته می شود که تحت بستر وب طراحی می شوند و لزوماً نیازی نیست بر روی اینترنت باشند.

خدمات

آشنایی با طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه موبایل ها بیش از هر رسانه ای در دسترس مردم هست و استفاده از آن از رختخواب تا هرجایی که فکر آن را کنید گسترش پیدا کرده است. داشتن اپلیکیشن موبایل دریچه ای برای حضور شما در دستان هزاران یا میلیون ها نفر است.

خدمات

آشنایی با خدمات طراحی سایت

طراحی سایت با روش های مختلفی انجام می شود. اینکه با چه روشی سایت طراحی شود بستگی به نیازمندی های شما دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع روش های طراحی سایت آشنا شوید.

بستن (Esc)
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
Scroll To Top